خرید فالوور اینستاگرام ارزان و باکیفیت

خرید فالوور درجه یک مهم ترین عاملی است که میتواند دیده شدن پیج شما را تضمین کند! شما اینجا هستید چون فکر میکنید که پیجتان به اندازه کافی دیده نمیشود. دنبال راه چاره اید؟ با نیک فالوو همراه شوید.

امروزه اینستاگرام حدود 800 میلیون کاربر فعال دارد و این روند از سال 2013 رشد چشمگیری داشته است. این موضوع سبب شده که اینستاگرام به محیطی با پتانسیل بالا برای اجرای انواع تبلیغات تبدیل شود و آشنایی با امکاناتی که ارائه می دهد بسیار حائز اهمیت است.

اینستاگرام در جدیدترین آپدیت خود در IGTV این امکان را فراهم آورده که ویدیوی IGTV را به عنوان پست منتشر کنیم. اینستاگرام با ویژگی منحصر به فرد IGTV، به کاربران اجازه مشاهده فیلم‌های IGTV را بر روی اینستاگرام خود می دهد. در تبلیغات اینستاگرام، این یک گزینه عالی است که به شما این اطمینان را می‌دهدکه ویدئوهای IGTV شما بازدید بیشتری خواهند داشت. با بازدید بیشتر ویدیوها، پیج شما بیشتر دیده خواهد شد و این موضوع باعث افزایش فالوور اینستاگرام خواهد شد.

چگونه IGTV را در قالب پست منتشر کنیم؟

  1. وقتی که یک ویدئوی IGTV ایجاد می‌کنید، شما به صفحه ای می‌روید که از شما می‌خواهد تا عنوان و توضیحات ویدئو را در آن اضافه کنید.
  2. گزینه ارسال پیش نمایش را مشاهده می‌کنید.
  3. کلید پیش نمایش ویدئوی آی جی تی وی خود را روشن کنید تا در پروفایل یا فید خود ظاهر شوید.
    چگونه IGTV را در قالب پست منتشر کنیم؟
  4. وقتی دکمه post a preview را فعال می کنید IGTV در قالب پست منتشر می شود
  5. تامب نیل ویدئو در فیدآپلود IGTV شما را پوشش می‌دهد. اگر چه شما گزینه‌ای دیگری را برای ویرایش خواهید دید که به شما این اجازه را می‌دهد تا ویدئو را از دوربین خود آپلود کنید یا با اسکرول IGTV فیلم خود را سفارش سازی کنید.
  6. کپشن ویدئوی IGTV زمانی که شما عنوان ویدئوی خود را می‌نویسید، ظاهر می‌شود. شما می‌توانید آن را به عقب بازگردانده و قبل از نمایش ویرایش کنید.
  7. مخاطبانتان این امکان را خواهند داشت که با یک کلیک بر روی ویدئو در گوشه سمت چپ پایین پیش نمایش، ویدئو را مشاهده کنند. برای پیش نمایش ویدئوهای IGTV گزینه‌ای در سمت راست بالای صفحه نمایش وجود دارد.

 

IGTV اینستاگرام

انتشار IGTV اینستاگرام به عنوان پست باعث افزایش بازدید ویدیوها شده است

نکته: اگر شما IGTV خود را از اینستاگرام حذف کنید، همچنان در کانال IGTV باقی خواهید ماند.

داشتن گزینه به اشتراک گذاری نمایش ویدوئی IGTV به محتوای داخل کانال شما نمایش بیشتری می دهد. با این به روز رسانی‌ها و پیشرفت‌های جدید، به نظر می‌رسد که IGTV گسترده‌تر و بهتر خواهد شد.

کپی رایت اینستاگرام و جلوگیری از حذف پست‌ها

اینستاگرام و شرکت مادر اینستاگرام فیسبوک مدتهاست که اقدام به حذف ویدئوهای خلاف قوانین کپی رایت می‌کنند. اما اگر اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید می‌دانید. که بسیاری از موزیک ها royalty free هستند ولی باز هم اینستاگرام و فیسبوک اقدام به حذف می‎نمایند. در مورد این بخش می‌تـوان گفت الگوریتم های اینستاگرام وفیسبوک هنوز راه درازی برای بهبود عملکرد در شناسایی این نوع تخطی ها از قانون کپی رایت دارند. ولی از سمت دیگر نیز قراردادهای فیسبوک با شرکت‌های موسیقی بسیار متفاوت است.

قانون کپی رایت اینستاگرام چیست؟

نکته بد ماجرا این سات که این شرکت‌ها و فیسبوک هیچکدام اقدام به اعلام عمیمی این قراردادها نمی‌کنند. برای همین هم دقیقا نمی‌توان مرز مشخصی برای اینکه چه چیزی کپی رایت را نقض می‌کند. و چه چیزی آن را نقض نمی‌کند اعلام کرد. اما اینستاگرام سه مورد را اعلام نموده که براب اکثریت محتواهای اشتراکی نظیر استوری، لایو iGTV و… کاربرد دارد و با رعایت چند نکته می‌توانید مطمئن باشید که محتوای شما حذف نخواهد شد.

این محدودیت‌ها توسط الگوریتم اینستاگرام اعمال می‌شوند. و چون به صورت کامپیوتری هستند قابلیت دور زدن آن‌ها بسیار سخت است. و توصیه ما به شما این است که برای عدم حذف محتوا و هدر رفتن زحمتتان از این قوانین پیروی کنید. و توجه داشته باشید که اگر با استفاده از ابزار رفع تحرم اقدام به قراردادن موزیک بر روی ویدئوهای خود کنید. و سپس ابزار رفع تحریم خود را خاموش کنید. ویدئو شما پاک می‌گردد.